Онлайн-трансляція матчу 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА

"Мальме" - "Шахтар"

1:0

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

Боротьбу за місце у плей-офф Ліги чемпіонів "Шахтар" фактично завершив. Тепер залишається завдання мінімум - посісти третє місце у групі, яке дає право продовжити виступ у Лізі Європи УЄФА.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. "Гірники" програли третій матч поспіль, не забивши досі жодного м'яча.

90+2' - "Шахтар" штурмує ворота "Мальме" - безрезультативно, на жаль.

90' - Суддя компенсував 3 хвилини. У "Шахтаря" дуже мало шансів спасти матч.

90' - П'ятов парирував м'яч після небезпечного стандарту.

87' - Комбінація: Срна - Коваленко - Степаненко, від якого м'яч вийшов за межі поля. До воріт було 3-4 метри.

85' - "Шахтар" вже зробив майже у чотири рази більше передач.

81' - Коваленко замінив Гладкого.

79' - Автор голу Розенберг отримав жовту картку за фол проти Степаненка.

79' - Ракіп замінив Родича

78' - Тейшейра забив, але Едуардо був в офсайді, гол не зараховано.

76' - Едуардо пробив по воротам - удар заблоковано.

73' - Бернард змарнував гарну атаку "гірників".

71' - Едуардо замінив Марлоса.

70' - "Шахтар" поспішає, удар Ракицького - рикошет - воротар витягнув м'яч під поперечиною.

67' - М'яч знову ледь не опинився у воротах "Шахтаря". Пятов відбив короткий удар Розенберга.

66' - Шведи подають кутовий. Фред отримує попередження.

63' - "Мальме" створює гольовий момент! Після удару Бенгтссона м'яч потрапив у штангу.

56' - П'ятов відбив пенальті!!!!! Виручив Андрій, як і у матчі збірної з Іспанією.

56' - Срна отримав попереджененя.

55' - Срна порушив правила, Бергет заробив 11-метровий

53' - Кучер також побачив перед собою жовту картку.

50' - Ракицькому - жовта картка.

46' - "Шахтар" розпочав другий тайм з центра поля.

ПЕРЕРВА. 1:0.

45+4' - Срна встиг вийти на поле, і в цю мить пролунав свисток арбітра про завершення першого тайму.

45+2' - Пауза у грі. Медичну допомогу надають Срні після зіткнення головами з Конате. Капітан "Шахтаря" залишив поле на ношах.

45' - "Шахтар" поспішає ще до перерви відновити рівновагу.

43' - У "Мальме" друго жовту картку отримав Бенгтссон за грубу гру проти Гладкого.

42' - Тейшейра, кращий бомбардир чемпіонату України, зноу не поцілив у ворота господарів.

40' - "Мальме" подав свій другий кутовий у матчі. У"Шахтаря" таких стандартів - 6.

39' - П'ятов рятує "гірників" - дивом відбив Андрій м'яч на кутовий після удару Бергета.

38' - Спроби взяття воріт - 9:3 на користь "Шахтаря".

36' - Бернард заробив штрафний. До воріт 25 метрів. Срна пробив над лівою "дев'яткою".

33' - Левицкі отримав попередження за фол проти Гладкого.

32' - Фред взяв на себе функції забивного футболісти, але поки всі його удари йдуть повз ворота господарів.

31' - "Гірникам" нема де розбігтися: господарі усе блокують і завзято пресингують.

28' - "Шахтар" має відчутну перевагу - 7:3 за ударами у бік воріт; володіння м'ячем - 70:30.

27' - Фред міг зрівняти рахунок.

26' - Алекс Тейшейра пробив по воротам - удар блокувала рука Розенберга. Суддя пенальті не дав.

24' - Після кутового пробив Срна - м'яч застряг в ногах захисників господарів. Осада воріт "Мальме" продовжується.

23' - Шведи вдало закривають зони, активно пресингують.

20' - Левицькі пробив повз ворота. Господарі пішли забивати другий м'яч.

17' - ГОЛ! "Мальме" повів у рахунку - 1:0. Автор голу - Розенберг, який забив із зони 11-метрового після пасу Конате.

15' - "Шахтар" подовгу розігрує м'яч, але без небезпечних моментів.

13' - Перша позиційна атака "Мальме" успіху не мала. П'ятов забрав м'яч.

12' - Невелика пауза у грі: Джурджич отримав ушкодження - все обійшлося.

10' - Четвертий кутовий - шведи відбилися.

9' - Бернард заробив другий кутовий, який розіграв із Марлосом. Ще один удар з кутового.

7' - Родич з дальньої відстані, метрів з 23, не поцілив у ворота "гірників".

4' - Гості контролюють м'яч, господарі, скоріш за все, гратимуть на контратаках.

2' - "Шахтар" подав перший кутовий.

"Мальме" грає у своїх основних, небесно-білих кольорах (голкіпер - у білому), "Шахтар" - у помаранчево-чорних (воротар - у зеленому). Арбітри - у жовтих кольорах.

Матч розпочався! Господарі поля почали з центру.

*****

21 жовтня 2015 року. Мальме. Стадіон "Мальме Нью Стедіум". 21.45. Температура повітря +10 С.

Ласкаво просимо до Мальме, третього за величиною міста Швеції, на поєдинок 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому футболісти "Мальме" сьогодні приймають донецький "Шахтар".

"Гірники" в 11-й раз грають в основній сітці найпрестижнішого клубного єврокубка. Після двох турів нинішнього розіграшу донеччани замикають квартет А. "Помаранчево-чорні" стартували з нищівних поразок від мадридського "Реала" на "Сантьяго Бернабеу" (0:4) та "Парі Сен-Жермен" на "Арені Львів" (0:3).

Чемпіони Швеції, які лише вдруге виступають на груповому етапі Ліги чемпіонів, поступилися фаворитам групи з однаковим рахунком 0:2.

Турнірне становище після двох турів: "Реал" - 6 очок, "Парі Сен-Жермен" - 6, "Мальме" - 0, "Шахтар" - 0.