Україна завоювала друге

Україна завоювала друге "золото" на Всесвітніх військових іграх-2015

Другим "золотом" поповнилася у середу медальна скарбничка України на VI Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, які проходять в Мунгьоні (Республіка Корея).

У п'ятий змагальний день переможцями Ігор-2015 у вітрильній регаті став український екіпаж у складі Бориса Швеця і Павла Мацуєва. "Срібло" вибороли бразильці, "бронзу" - росіяни, повідомляє Укрінформ.

У жінок перше місце посіли представниці США. Друга позиція у росіянок, третя - у бразільянок. Український екіпаж Анастасія Гафенко - Анастасія Красько фінішував п'ятим.

Загалом в активі збірної Збройних Сил України 9 нагород - 2 золоті, 6 срібних і 1 бронзова. У загальнокомандному заліку "синьо-жовті" піднялися з 10-го на 7-е місце.

Українські спортсмени беруть участь у дев'яти видах спорту: вільної та греко-римської боротьби, дзюдо, вітрильному спорті, легкій атлетиці, плаванні, кульовій стрільбі, сучасному п'ятиборстві і фехтуванні.

Всесвітні військові ігри пройдуть до 11 жовтня.