У центрі Нью-Йорка урочисто підняли український прапор

У центрі Нью-Йорка урочисто підняли український прапор

Фото, відео
Укрінформ
На Мангеттені у Нью-Йорку відбулась урочиста церемонія підняття українського прапора.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Захід, приурочений до річниці початку повномасштабної російської війни проти України, спершу планували провести 24 лютого. Однак його відклали через сильний сніговий шторм, що накрив того дня місто.

У церемонії взяли участь представники дипломатичних місій у Нью-Йорку та української громади.

Артур Пікколо, голова асоціації «Боулінг-Грін», яка опікується встановленням прапорів на флагштоку в однойменному сквері, заявив, що Україна перебуває «під атакою» з боку кількох світових лідерів.

«Україна перебуває під атакою трьох найнебезпечніших осіб - Володимира Путіна, його боса Сі Цзіньпіна і, що найгірше, Дональда Трампа - єдиної людини на Землі, яка мала б робити найбільше для України», - сказав Пікколо.

За його словами, через використання американських військових ресурсів у війні проти Ірану погіршуються перспективи отримання Україною нових постачань зі США.

«Трамп витрачає мільярди доларів щодня з військових ресурсів Америки в Ірані, і остаточна сума буде астрономічною. Водночас він припинив майже всю американську підтримку України», - вказав голова асоціації.

Він додав, що одним зі шляхів припинення війни могло б бути надання Україні членства в НАТО. «Жодна країна не заслужила членства в Альянсі більше, ніж Україна… Україна повинна перемогти», - наголосив Пікколо.

Постійний представник України при ООН Андрій Мельник, своєю чергою, нагадав, що 250 років тому американці змагалися за ті самі цінності, за які сьогодні бореться Україна - «право бути вільними, право вирішувати власне майбутнє і право на те, щоб імперія не диктувала, що їм робити».

Читайте також: Український конгресовий комітет Америки закликав Вашингтон і світ посилити допомогу Україні

Нагадаємо, минулого разу церемонія підняття прапора в центрі Нью-Йорку відбулася в серпні 2025 року - з нагоди річниці Незалежності України.

Фото: Володимир Ільченко / Укрінформ

Більше наших фото можна купити тут 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-