Ще для 575 українців офіційно встановили факт перебування у полоні

Ще для 575 українців офіційно встановили факт перебування у полоні

Укрінформ
Факт перебування у полоні офіційно встановлено ще щодо 575 українців.

Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій, передає Укрінформ.

«У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулося засідання Комісії з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України. За результатами розгляду заяв факт перебування в полоні встановлено щодо 575 осіб», - йдеться в повідомленні.

У міністерстві нагадують, що люди, які повернулися з полону, мають право на одноразову державну допомогу у розмірі 100 тис. грн після звільнення та на щорічну допомогу у такому ж розмірі за кожен рік перебування у полоні за винятком тих років, коли допомогу отримував член сім’ї.

Від початку року здійснено 352 виплати щорічної допомоги та 53 одноразової.

За 2025 рік здійснено майже 16 тис. виплат (одноразова та щорічна допомога) на загальну суму близько 1,6 млрд грн.

Читайте також: Україна вже повернула з російського полону 6422 людей, з них 409 цивільних - Лубінець

Як повідомлялося, у 2025 році Комісія з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України ухвалила 3691 рішення про підтвердження факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-