Справа про «крота» у НАБУ: суд звільнив детектива Гусарова під домашній арешт
Про це повідомила у коментарі Укрінформу суддя-спікер Шевченківського райсуду Олена Чайка.
«Судовий розгляд завершено. У судовому засіданні прокурор ініціював питання зміни запобіжного заходу підозрюваному Гусарову В. з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт, шляхом подачі відповідного клопотання, яке слідчий суддя задовольнив та застосував запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з покладенням обовʼязків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України», - сказала вона.
Як повідомляв Укрінформ, СБУ у липні заявила про затримання співробітника Центрального апарату НАБУ, який працював у найелітнішому, закритому підрозділі "Д-2" і нібито збирав для російської ФСБ дані українських силовиків й інших громадян, проти яких ворог планував теракти та інформаційні операції.
Шевченківський райсуд взяв під варту без права внесення застави співробітника НАБУ Віктора Гусарова, підозрюваного в державній зраді та співпраці з ФСБ РФ.
У СБУ заявляли, що затриманий входив до масштабної агентурної мережі ворога. Окрім співробітника НАБУ, до агентурної мережі входило ще троє осіб, викриття яких відбулося раніше.
Фото: Суспільне Новини/Олексій Арунян