Уряд розширив програму стоматологічної допомоги ветеранам і військовослужбовцям

Уряд розширив програму стоматологічної допомоги ветеранам і військовослужбовцям

Укрінформ
Кабінет міністрів розширив програму зі стоматологічної допомоги ветеранам та військовослужбовцям.

Про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство охорони здоровʼя, передає Укрінформ.

"Відтепер, крім зубопротезування, військовим та ветеранам гарантовані наступні безоплатні послуги: просте та складне видалення зуба; відновлення зуба без або з використанням анестезії та лікуванням каналів; відновлення зуба з пломбуванням каналів з використанням анестезії", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що отримати ці послуги можуть ветерани війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій та військовослужбовці, які поки що не отримали статус учасника бойових дій, але продовжують виконувати бойові завдання.

Гранична вартість наданих медичних послуг не може перевищувати 24 952 гривні.

Як додали в МОЗ, згідно з дослідженням Українського ветеранського фонду у січні 2024 року, майже 50% ветеранів першочергово потребують саме стоматологічної допомоги.

Читайте також: Медична і психосоціальна підтримка ветеранів у реінтеграції до цивільного життя: на які проблеми вони наголошують і що пропонують

Найближчим часом НСЗУ розмістить на офіційному сайті оголошення про прийом пропозицій від медичних закладів, які бажають долучитися до реалізації проєкту. Стати учасниками програми можуть заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці лютого 2024 року уряд ухвалив постанову «Деякі питання реалізації пілотного проєкту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», якою передбачене безкоштовне зубопротезування ветеранів та учасників бойових дій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-