Нову форму е-квитка для транспорту затвердить Мінвідновлення

Нову форму е-квитка для транспорту затвердить Мінвідновлення

Укрінформ
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури встановить та затвердить форму електронного квитка на автомобільному транспорті, впровадження якого схвалила Верховна Рада.

Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба міністерства, передає Укрінформ.

«Народні депутати підтримали в цілому законопроєкт Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури №5705. Він створює передумови до впровадження електронних квитків на автомобільному та міському електричному транспорті. Ухвалений законопроєкт дає можливість міністерству встановити та затвердити форму електронного квитка. Зокрема, визначити обов’язкові реквізити та відомості, які повинні міститись в квитку», - йдеться в повідомленні.

За словами заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергія Деркача, вже підготовлено проєкт наказу про нову форму квитка.

Ухвалення зазначеного закону також дає підстави міністерству затвердити технічні вимоги до автоматизованих систем обліку оплати проїзду, щоб вони між собою могли взаємодіяти та синхронізуватись. У першу чергу йдеться про електронні квитки для пільгових категорій населення.

У підсумку законопроєкт №5705 дозволить уніфікувати проїзні документи, які видають оператори автоматизованих систем оплати проїзду, та створити правове поле дії електронних квитків на автобусних маршрутах загального користування.

Читайте також: У Києві презентували учнівський е-квиток і сервіс онлайн-запису до шкіл

Як повідомляв Укрінформ, на засіданні 5 червня 2024 року Верховна Рада ухвалила закон щодо впровадження електронних квитків на автомобільному та міському електричному транспорті. Метою закону є використання електронного квитка як правової підстави для укладення договору перевезення пасажира та багажу, а також створення умов для належного функціонування автоматизованої системи оплати вартості проїзду в міському пасажирському транспорті з метою забезпечення реалізації однієї з ключових реформ транспортної галузі - впровадження електронного квитка.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-