На тестування в магістратуру та аспірантуру зареєструвалися понад 167 тисяч учасників

На тестування в магістратуру та аспірантуру зареєструвалися понад 167 тисяч учасників

Укрінформ
На тестування для вступу в магістратуру та аспірантуру зареєструвалося понад 167 тис. учасників.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, передає Укрінформ.

29 травня завершується реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ).

"Станом на 27 травня до приймальних комісій закладів вищої освіти звернулися й отримали екзаменаційні листки понад 167 тисяч потенційних учасників. Бажання складати ЄВІ в пунктах тестування, які будуть створені в Україні, виявили 164 631 особа, а за кордоном ー 2740", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в УЦОЯО ті учасники, хто планує вступати на спеціальності галузей знань 01 «Освіта / Педагогіка» (крім спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 12 «Інформаційні технології», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини», окрім ЄВІ, мають пройти ще й ЄФВВ.

Читайте також: Понад сім тисяч вступників мають уточнити інформацію про надані документи - УЦОЯО

В УЦОЯО нагадали, що реєстрація на вступ до магістратури та аспірантури завершується 29 травня.

Як повідомлялося, реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) тривала з 7 травня. Реєстрацію здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти. Для реєстрації вступник має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії, або з використанням іншого визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку, скановані копії реєстраційних документів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-