Із початку роботи ДОТ до тендерів на постачання майна для ЗСУ долучились 23 українські компанії

Із початку роботи ДОТ до тендерів на постачання майна для ЗСУ долучились 23 українські компанії

Укрінформ
Від початку роботи Державного оператора тилу (ДОТ) 23 українські компанії вперше взяли участь у тендерах на закупівлю речового майна для Збройних сил України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

У міністерстві зазначають, що це національні виробники, які мають багаторічний досвід роботи та працюють із ритейловими мережами.

«Для нас дуже важливо підтримувати національного виробника та розвивати вітчизняне виробництво. Саме тому зараз уряд запустив програму підтримки українських виробників «Зроблено в Україні». Ми маємо забезпечити свої потреби, досягаючи незалежності від партнерів, створюючи більшу додану вартість всередині країни. Кошти від державних закупівель, в тому числі й для ЗСУ, мають по максимуму залишатись в Україні та надалі використовуватись бізнесом для інвестицій в нові виробництва», - пояснила заступниця міністра економіки України Надія Бігун.

За її словами, 13 досвідчених компаній, які давно працюють на вітчизняному ринку, але раніше не співпрацювали з державою, стали переможцями у закупівлях одягу та іншої текстильної продукції для ЗСУ. Серед постачальників постільної білизни – українські підприємства з досвідом роботи понад 20 років. Ще 5 українських виробників ДОТ законтрактував на постачання кариматів, сидінь, матраців, наметів.

Читайте також: Міноборони затвердило зміни до Каталогу харчування ЗСУ

Крім того, ще 5 українських виробників якісної військової амуніції відтепер постачатимуть її для армії напряму. Троє з них законтрактовані на постачання тактичних розвантажувальних ременів, сумок, підсумок, ще по одному постачають шоломи та тактичні окуляри. Серед них є ті, що працюють на українському ринку вже понад 10 років. Раніше українські воїни отримували їхню продукцію через волонтерів, а відтепер компанії відправляють її напряму до ЗСУ.

Як повідомлялося, на початок травня Державний оператор тилу уклав контрактів на 32 млрд грн на закупівлю харчування, одягу, пального для потреб ЗСУ.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-