У Міноборони розповіли про грошове забезпечення для важкопоранених військових

У Міноборони розповіли про грошове забезпечення для важкопоранених військових

Ексклюзив
Укрінформ
Існує додаткова винагорода - 100 тис. грн - важкопораненим військовослужбовцям, які перебувають у закладах охорони здоров’я на лікуванні.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

«Існує додаткова винагорода військовослужбовцям, які у зв’язку з пораненням (контузією, травмою, каліцтвом), пов’язаним із захистом Батьківщини, перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я. Це стосується, до речі, і закордонних лікарень. Ця винагорода становить 100 тисяч. Вона виплачується за час перебування на стаціонарному лікуванні, включаючи час переміщення до лікарняного закладу. Окрім того, сума виплачується бійцям, які перебувають у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком ВЛК», - повідомила Калмикова.

Відповідаючи на питання, як нараховуються відпускні військовослужбовцям, заступниця міністра поінформувала: «Під час відпустки за військовослужбовцем залишається його грошове забезпечення. Окрім того, є таке поняття як грошова допомога для оздоровлення. Вона надається військовослужбовцю за його зверненням (рапортом), у т.ч. у разі вибуття його у щорічну основну відпустку або її частину».

Читайте також: Для військових існує шість видів додаткової винагороди - Міноборони

Як повідомляв Укрінформ, 30 квітня Кабінет Міністрів оновив виплати військовослужбовцям. Складові грошового забезпечення залежать від посади, звання, умов служби, наукових ступенів і звань.

Фото: УКМЦ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-