У «Дії» можна подати декларацію, що дозволяє медичну практику на передовій

У «Дії» можна подати декларацію, що дозволяє медичну практику на передовій

Укрінформ
Міністерство оборони України у взаємодії з Міністерством охорони здоровʼя та за підтримки Міністерства цифрової політики України впроваджує практику подання медичної декларації через єдиний портал державних послуг "Дія".

Про це повідомляє Міністерство оборони України, передає Укрінформ.

За словами заступниці міністра оборони Наталії Калмикової, відтепер військові частини, військовослужбовці яких беруть участь у бойових діях чи здійснюють бойові завдання, можуть скористатися простим механізмом отримання дозволу на медичну практику.

“Система працює, перші декларації вже подані через портал “Дія”. Це значно спрощує процес, який раніше вимагав збору великого пакета документів та очікування рішення від МОЗ”, - зауважила Калмикова.

Ця процедура тепер займає кілька хвилин, що дозволяє військовим частинам ефективно й оперативно отримувати необхідні дозволи для забезпечення медичної допомоги на передовій.

Читайте також: Україна створює нову і максимально дієву систему військової медицини - Міноборони

"Подача електронних декларацій через портал "Дія" – це продовження державної політики на цифровізацію та усунення корупційних ризиків, адже виключає необхідність людського контакту з чиновниками. Окрім того, у разі зміни командира військової частини, декларація залишається чинною. Також акцентую на тому, що декларація буде діяти до кінця воєнного стану + 3 місяці після його припинення", – додала Калмикова.

Як повідомляв Укрінформ, Державний оператор тилу презентував делегації Міністерства оборони Данії концепцію реформи закупівель у сфері оборони.

Фото: Мінцифри

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-