Українськй центр оцінювання якості освіти оприлюднив графік вступу в магістратуру

Українськй центр оцінювання якості освіти оприлюднив графік вступу в магістратуру

Укрінформ
Українськй центр оцінювання якості освіти оприлюднив календарний план організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури.

Як повідомляється на сайті УЦОЯО, вступні випробування в магістратуру пройдуть в дві сесії, передає Укрінформ.

"Відповідно до календарного плану організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, вступні випробування проходитимуть у дві сесії: основна сесія: 24 червня — 15 липня; додаткова сесія: 31 липня — 14 серпня", - йдеться у повідомленні.

Наказом також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, — основний та додатковий.

Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Читайте також: Україна має високий рівень освіти відносно виділених на неї коштів - експертка

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.

Як повідомлялося, Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня — 19 липня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-