Нацбанк презентував пам’ятну медаль, присвячену сержантському корпусу ЗCУ

Нацбанк презентував пам’ятну медаль, присвячену сержантському корпусу ЗCУ

Укрінформ
Національний банк презентував пам’ятну медаль, присвячену сержантському корпусу Збройних Сил України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"До Дня сержанта Збройних Сил України, який п’ятий рік поспіль відзначають в Україні 18 листопада, голова Національного банку України Андрій Пишний разом з Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом Валерієм Залужним презентували нову пам’ятну медаль «Сержантський корпус». Вона присвячена сержантському і старшинському складу Збройних Сил України та є відзначенням їхнього подвигу та титанічної щоденної роботи із забезпечення боєздатності військ", - йдеться в повідомленні.

На аверсі медалі на дзеркальному тлі розміщено гасло сержантів і старшин Збройних Сил України "слідуй за мною! роби як я!", у центрі зображено українського сержанта-лідера, який веде за собою солдатів у бій, угорі – малий Державний Герб України та напис Україна, рік карбування 2023, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (ліворуч від зображення сержанта).

Читайте також: Нацбанк вводить в обіг нову пам’ятну монету «Антонівський міст»

На реверсі медалі розміщено написи: Сержантський корпус Збройних сил України, девіз сержантського і старшинського складу Збройних Сил України – честь, відданість, відповідальність, професіоналізм (по колу), в центрі на дзеркальному тлі зображено символіку Сержантського корпусу Збройних Сил України та стилізований тризуб, що використовується Збройними Силами України.

Як повідомлялось, у вересні 2023 року Національний банк ввів у обіг пам’ятну монету "Воєнна розвідка України". Вона присвячена героїчним воїнам-розвідникам, які надійно стоять на захисті національних інтересів нашої держави.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-