Освіта має значення завжди – Зеленський звернувся до студентів Київської політехніки

Освіта має значення завжди – Зеленський звернувся до студентів Київської політехніки

Відео
Укрінформ
Хоч як було складно та хоч якими були часи, все одно залишається незмінним те, що освіта має значення.

На цьому Президент Володимир Зеленський наголосив у зверненні до студентів Київської політехніки з нагоди 125-річчя університету, передає Укрінформ.

“Хоч би як було складно та хоч би якими були часи, все одно залишається незмінним те, що освіта має значення. Знання, освіченість, реальна компетентність людини – у хороші часи без цього майже неможливо виграти в конкуренції з іншими, а в часи важкі без цього не буває перемог”, - зазначив Зеленський.

Він звернув увагу, що “щодня є новини про чергову «бавовну» десь там, на території агресора”.

“Різні випадки. Іноді вони дуже гучні, іноді менш гучні. Але всі вони дають трохи більше відчуття справедливості. Бо війна з її наслідками повертається назад – повертається до агресора. І коли гілочки бавовни стоять тут, у Києві, у кримськотатарських кафе, це символізує якраз таке задоволення від відчуття справедливості. Щоб справедливість поверталася, чиїсь знання – саме знання – повинні спрацювати. І спрацювати знання повинні на результат”, - сказав Президент.

Читайте також: Освіта під час війни: про вступну кампанію, виші та укриття

За його словами, крейсер «Москва» пішов на дно, бо спрацювали компетенції тисяч українців і українок: від розробників і виробників відповідної зброї, ракет до конкретних воїнів, які здійснили цю операцію.

“Кожне бойове застосування наших морських дронів – це факт, що спрацювала освіта багатьох людей, які створили дрони. Люди, які ними, цими дронами, керують, які забезпечують існування такої нашої сучасної нової сили. У нас тепер є виробництво гармат, якого не було раніше в державі. Потрібних снарядів. Безпілотників. Я зараз бачив багато прикладів. Ви молодці. Це дуже важливо. Кожен такий результат України – це освіта конкретного українця, конкретної українки”, - звернувся Президент до студентів.

Як повідомлялося, 31 серпня Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” імені Ігоря Сікорського відзначає свої 125 років.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-