Електронний запис на ВЛК вже функціонує у 90% військових госпіталів – Маляр

Електронний запис на ВЛК вже функціонує у 90% військових госпіталів – Маляр

Укрінформ
Електронний запис на військово-лікарську комісію (ВЛК) вже функціонує у 90% військових госпіталів.

Як передає Укрінформ, про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомляє у Телеграмі.

"Міноборони продовжує тестування електронної черги для запису на військово-лікарську комісію (ВЛК) у військових госпіталях країни. Станом на кінець травня, електронний запис на ВЛК вже функціонує у 90% військових госпіталів", - зазначила Маляр.

За її словами, розгортання електронної черги в військових госпіталях - це комплексний процес, який вимагає адміністративних та технічних ресурсів з боку госпіталя та військової частини.

"Необхідно провести відповідне тренування посадових осіб, забезпечити необхідною технікою та доступом до Інтернету, а також мати необхідні дозволи і погодження, оскільки мова йде про особисті дані військовослужбовців", - підкреслила Маляр.

Читайте також: Міноборони запустило електронну чергу на ВЛК ще у восьми містах

У двох госпіталях наразі ще триває встановлення адміністративного ресурсу та необхідної технічної інфраструктури для ефективної роботи електронної черги. В інших госпіталях проводиться відпрацювання механізмів і сценаріїв запису та проходження ВЛК.

Як повідомляв Укрінформ, до оглядів військово-лікарських комісій (ВЛК) залучається більше 500 цивільних медзакладів, їх мережа розширюється на запит Медичних сил ЗСУ. Також до кінця травня планується запровадити електронні черги у всіх гарнізонних ВЛК.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-