Лісовий назвав три основних виклики  вступної кампанії-2023

Лісовий назвав три основних виклики вступної кампанії-2023

Ексклюзив
Укрінформ
Основними викликами нинішньої вступної кампанії є створення безпечних умов для тестування, надання можливості якомога більшій кількості вступників за кордоном взяти у ньому участь, а також безпосередній вступ і подальше навчання.

Про це міністр освіти і науки Оксен Лісовий сказав у коментарі Укрінформу.

«Як і минулого року, найважливіше – створити безпечні умови для тестування. Друга задача – надати можливість якомога більшій кількості вступників за кордоном також взяти у ньому участь. Український центр оцінювання якості веде активну роботу для того, щоб розширити географію тимчасових екзаменаційних центрів. Йдеться про 53 міста в 32 країнах», – зазначив Лісовий.

Третім викликом, за його словами, є безпосередній вступ і подальше навчання, адже важливими аспектами, які потрібно враховувати зараз, є насамперед питання міграції, реінтеграції окупованих територій та відновлення.

«Тобто головне для нас – це людина і збереження людського потенціалу. Ми маємо зробити все, аби не втратити зв’язок з нашими громадянами, які перебувають за кордоном і на тимчасово окупованих територіях, та допомогти їм залишитися в українській системі цінностей», – наголосив міністр.

Читайте також: Історію України як третій предмет мультитесту обрали понад 109 тисяч осіб

Як повідомлялося, у Міністерстві юстиції зареєстрували Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти.

Міністерство освіти і науки оприлюднило алгоритм подачі документів для вступу до закладів вищої освіти. Ключовим інструментом вступної кампанії залишаються електронні кабінети,реєстрація яких розпочнеться з 1 липня.

Детальніше про нинішню вступну кампанію читайте у публікації на сайті Укрінформу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-