Верещук назвала ключову умову соціалізації внутрішніх переселенців

Верещук назвала ключову умову соціалізації внутрішніх переселенців

Укрінформ
Після забезпечення переселенців житлом важливо створити умови для їх працевлаштування, що є ключовою умовою соціалізації.

Як передає Укрінформ із посиланням на Мінреінтеграції, про це заявила віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук час робочої поїздки на Рівненщину. 

“Саме на рівні приймаючої громади потрібно забезпечити соціальну адаптацію та подальшу інтеграцію внутрішньо переміщених осіб, – сказала Верещук.

Рівненщина щодня приймає внутрішніх переселенців. Зокрема, область забезпечила прихисток для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, евакуйованих з найгарячіших точок Донеччини та Луганщини.

Читайте також: На Прикарпатті виявили численні порушення у місцях проживання переселенців - Лубінець

За інформацією ОВА, в регіоні працюють над залученням донорської допомоги для облаштування нових місць компактного проживання переселенців.

За сприяння служби зайнятості в області працевлаштовано 750 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.

“Маємо посилювати заходи з підтримки зайнятості та самозайнятості внутрішніх переселенців. Це ключова умова їхньої соціалізації та інтеграції в приймаючій громаді. Після психологічної адаптації потрібно робити акцент саме на працевлаштуванні. Це питання має вирішуватися саме на регіональному рівні. Зокрема місцева влада має сприяти релокації бізнесу”, – підкреслила Верещук.

Читайте також: Виплати для переселенців профінансують найближчим часом - Мінреінтеграції

Як повідомляв Укрінформ, через повномасштабне вторгнення росії майже чверть населення України стала переселенцями та потребує підтримки держави.

Фото: minre.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-