Україна закупила 800 апаратів для лікування ран за золотим стандартом

Україна закупила 800 апаратів для лікування ран за золотим стандартом

Укрінформ
Україна закупили 800 апаратів для проведення VAC-терапії – унікальної методики лікування ран.

Як передає Укрінформ, про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко поінформував у рамках відвідування медичних закладів Вінницької області, повідомляє МОЗ.

За словами Ляшка, “більшість пацієнтів, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення, потрапляють до лікарень саме з пораненнями різного ступеня тяжкості”.

“Тому нині Україна розширює можливості лікування ран за методикою VAC-терапії в різних регіонах”, - зазначив міністр.

Читайте також: Івано-Франківськ починає приймати поранених з фронту

Ляшко нагадав, що VAC-терапія є золотим стандартом лікування ран у світі. Її методика передбачає використання від'ємного тиску для очищення поверхні рани і прискорення загоєння у поранених.

“Міністерство охорони здоров'я з початку війни направило свої зусилля для розширення можливостей лікування за цієї методикою в різних куточках нашої країни. Вже закуплено близько 800 апаратів для проведення VAC-терапії, які цього тижня розпочнуть надходити до лікарень. У лікарні, де є консолі з вакуумом, будемо доставляти додатково розхідні матеріали”, – додав Ляшко.

Читайте також: У трьох областях почалися візити лікарів до переселенців - МОЗ

На Вінниччині над розвитком VAC-терапії працюють ц українські медики, які повернулись з-за кордону. Зокрема це лікар-хірург Ігор Вітенько, який значно вдосконалив методику лікування VAC-терапії та повернувся з Бельгії і від самого початку війни лікує пацієнтів.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю CNN 16 квітня, що внаслідок повномасштабного російського вторгнення загинули від 2500 до 3000 українських військовослужбовців. Ще близько 10 тисяч військових зазнали поранень.

Фото: Суспільне

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-