В Україні стартувала нова програма - робота для переселенців

В Україні стартувала нова програма - робота для переселенців

Укрінформ
За кожного працівника з числа внутрішньо переміщених осіб, якого підприємець візьме на роботу, будуть виплачувати по 6,5 тисячі гривень. 

Про це сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль перед засіданням уряду, повідомляє Укрінформ.

«Наступна програма, яка стартує сьогодні — це робота для внутрішніх переселенців. Ми починаємо приймати заявки від бізнесу, який бере на роботу внутрішньо переміщених осіб. По 6,5 тисячі гривень будемо виплачувати за кожного працівника для того, щоб люди могли отримати роботу в тих бізнесах, які готові сьогодні працювати в умовах воєнного стану», - сказав Шмигаль.

Таким чином, додав він, «програма єПідтримка перейшла в іншу програму - через зайнятість наших внутрішньо переміщених осіб, через зайнятіть наших переселенців, ми також будемо виплачути ці 6,5 тисячі гривень».

Окрім того, Прем’єр-міністр нагадав, що вчора, 31 березня, був останній день, коли можна було податися на програму єПідтримка, у рамках якої виплачувалося по 6,5 тисячі гривень тим, хто втратив роботу.

«Отримали майже 5 млн заявок. Виплати склали 22 млрд грн, їх отримали вже майже 3,5 млн людей. Ця успішна програма вже допомогла багатьом нашим громадянам», - підкреслив глава уряду.

У березні 2022 року Міністерство економіки України повідомило про запуск програми підтримки працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада внесла зміни до законодавства щодо функціонування національної системи кваліфікацій, спрямовані на надання можливості українцям швидше працевлаштовуватися у разі відсутності відповідної освіти.

24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-