Лапутіна: Ветеранський фонд допомагатиме захисникам та їхнім родинам – вимушеним переселенцям

Лапутіна: Ветеранський фонд допомагатиме захисникам та їхнім родинам – вимушеним переселенцям

Укрінформ
“Український ветеранський фонд” (УВФ) надаватиме підтримку ветеранам війни, членам їхніх сімей та родинам загиблих захисників щодо інтеграції їх на нових місцях проживання.

Як передає Укрінформ, про це сказала міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, повідомляє пресслужба міністерства.

«Фонд був створений з ініціативи команди Мінветеранів з метою підтримки спроможностей міністерства щодо реалізації державної ветеранської політики, зокрема, у наданні фінансування сучасним проєктам, спрямованим на підтримку ветеранів та членів їхніх сімей. Проте наразі Україна протистоїть повномасштабній російській збройній агресії, ведуться бойові дії. І ми розуміємо, що Фонд має також працювати на нашу перемогу. І залучатись до проєктів, які сприятимуть, у тому числі, допомозі родинам загиблих воїнів, взагалі допомозі родинам наших захисників та захисниць, які переселились в інші населені пункти”, – сказала Лапутіна.

Вона зазначила, що вже сформовані Наглядова рада УВФ та керівництво Фонду, наразі ведуться активні роботи над започаткуванням основних напрямків діяльності установи.

“І як тільки будуть відкриті рахунки, ми будемо просити наших міжнародних партнерів, національних донорів долучитись до Фонду, перераховувати туди кошти, щоб ми могли спрямовувати їх на основні напрями діяльності», – додала Лапутіна.

Як повідомлялося, Міністерство у справах ветеранів України та Український ветеранський фонд запустили Telegram-бот для ветеранів, членів їхніх родин, сімей загиблих захисників та добровольців територіальної оборони.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-