У школах тринадцяти областей організоване дистанційне навчання

У школах тринадцяти областей організоване дистанційне навчання

Укрінформ
В Україні заклади загальної середньої освіти 13 областей організували освітній процес за дистанційною формою навчання.

Як передає Укрінформ, про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомляє в Телеграмі.

«Розпочинається третій тиждень навчання в умовах воєнного стану через жорстоку агресію російської федерації проти України. За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, у 13 областях усі ЗЗСО організували освітній процес за дистанційною формою навчання», - зазначив він.

Зокрема в чотирьох областях в школах частково організований дистанційний процес або канікули. У п'яти областях - частково дистанційний процес, канікули або заняття призупинені.

У двох областях, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинений. По одній області інформація відсутня через активні бойові дії в регіоні.

Шкарлет наголосив, що для дистанційного навчання здобувачі освіти та вчителі можуть використовувати національну електронну платформу «Всеукраїнська школа онлайн«.

Також можна навчатися в приватних школах, які надали безкоштовний доступ до своїх платформ.

Крім того, створений Всеукраїнський онлайн розклад, відбувається трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також на платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv та Volia tv.

Діти, які тимчасово внутрішньо переміщені, мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання.

Так, за тиждень кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, зросла і сягає майже 51 тисячу учнів.

Щодо закладів дошкільної освіти, за даними Шкарлета, у восьми областях частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками.

У шести областях деякі садочки поновили свою роботу у звичному форматі. У решті областей наразі освітній процес не відбувається.

Шкарлет висловив подяку кожному освітянину за наполегливу та віддану працю.

«Сьогодні ваша праця на освітньому фронті така ж важлива і необхідна, як і військовослужбовців, які боронять нашу Україну», - додав він.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство освіти і науки разом із ЮНІСЕФ запустили дитячий онлайн-садок НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-