Як захиститися від інфекційних хвороб у притулках для біженців і переселенців – поради МОЗ

Як захиститися від інфекційних хвороб у притулках для біженців і переселенців – поради МОЗ

Інфографіка
Укрінформ
Міністерство охорони здоров’я підготувало інформаційну пам'ятку про те, як уникнути поширення інфекційних хвороб у місцях перебування переселенців та біженців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МОЗ.

"Війна в рази збільшила кількість внутрішніх переміщень. Багато хто зараз живе або проводить час у спеціально облаштованих місцях для перебування переселенців або біженців. Велике скупчення людей у вагонах поїздів та в місцях для ночівлі, відсутність сталого доступу до проточної води і засобів гігієни можуть загрожувати поширенням інфекційних хвороб", - ідеться у повідомленні.

Відтак, МОЗ підготувало інформаційну пам'ятку про те, як уникнути поширення інфекційних захворювань у тимчасовому притулку. У ній зазначено, на що потрібно звернути увагу під час облаштування безпечного місця.

"Пам'ятайте, що усі, хто має симптоми гострих респіраторних або інших захворювань (гарячка, ломота в тілі, діарея тощо), мають бути ізольовані в окремому приміщенні. Їм має бути надана медична допомога", - наголосили в МОЗ.

Як повідомляв Укрінформ, 13 березня міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко звернувся до українців з проханням не купувати ліки наперед. Він нагадав, що 12 березня уряд ухвалив постанову, відповідно до якої всі препарати інсуліну є безоплатні на період дії воєнного стану.

24 лютого президент рф путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-