ЮНІСЕФ і МОН запустили онлайн-дитсадок

ЮНІСЕФ і МОН запустили онлайн-дитсадок

Укрінформ
ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти і науки запустили онлайн-дитсадок НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міносвіти.

"Перший випуск доступний до перегляду на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформі Megogo. Ініціатива допоможе батькам зайняти дитину пізнавальними та розвивальними активностями і, наскільки це можливо, відволікти від війни”, - ідеться у повідомленні.

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, "у найскладніший для України час МОН спільно з партнерами розробляють платформи, різні канали комунікації, аби діти мали змогу навчатися".

"Завдяки дистанційним технологіям ЮНІСЕФ запускає дитячий садок НУМО для дошкільнят. Цей проєкт є платформою, на якій батьки та вихователі зможуть знайти усі необхідні розвивальні матеріали у відкритому доступі. Для нас важливо, щоб, незважаючи на складнощі, вже з раннього віку освіта для української малечі була комфортною, корисною та цікавою", – зазначив Шкарлет.

У Міносвіти додали, що "під час бойових дій родини проводять багато часу у сховищах, у дорозі або ж намагаються адаптуватися до нового місця, куди були вимушені переселитися. Батьки часто перебувають у стресовому стані, страждають від емоційного та психологічного виснаження, тому потребують допомоги у організації корисного дозвілля для дітей".

Програма онлайн-дітсадка розроблена командою вихователів на чолі із експерткою з дошкільної освіти Соломією Бойкович.

Також до команди розробників долучали психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають у стресі.

Онлайн-садок став частиною проєкту НУМО – платформи, на якій зібрані корисні підказки, цікаві вправи та ігри, що допоможуть дошкільнятам щодня опановувати важливі навички для подальшого розвитку й не втрачати вже здобуті компетентності.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні у 13 областях України після вимушених канікул відновився освітній процес.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-