6,5 тисячі з «єПідтримки» відсьогодні можуть отримати жителі областей, де йдуть активні бої

6,5 тисячі з «єПідтримки» відсьогодні можуть отримати жителі областей, де йдуть активні бої

Укрінформ
Жители регіонів, де йдуть найактивніші бої, вже відсьогодні зможуть отримати 6,5 тис. грн у межах «єПідтримки».

Як передає Укрінформ, про це віцепрем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Телеграмі.

За його словами, «6 500 грн можуть отримати українці в межах єПідтримки вже відсьогодні саме в тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії».

«Виплату можна витратити на будь-що. Обмеження на певний вид бізнесу з програми зняли»« - запевнив Федоров.

За його словами, отримати допомогу зможуть «наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ та ФОП усіх груп. Виплата спрямована, щоб підтримати населення у тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Також це підтримає ФОПів, які не можуть забезпечувати себе через початок війни».

Як зауважив Федоров, для отримання коштів треба авторизуватися у «Дії» та обрати послугу «єПідтримка», потім обрати картку «єПідтримка». Якщо картки ще немає, можна дізнатися, як її оформити, на сторінці «єПідтримки».

Після цього треба натиснути «Отримати допомогу» та очікувати зарахування коштів протягом доби.

За словами Федорова, можна подати заявку, навіть якщо вже отримана допомога за вакцинацію.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський заявив, що розроблена спеціальна програма для надання допомоги і підтримки громадян України, які втратили можливість працювати через вторгнення росії. Кожен громадянин України, який втратив можливість працювати через війну, отримає від держави 6,5 тисяч гривень без жодних умов.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-