Категорично заборонено примушувати освітян іти у відпустку без збереження зарплати через воєнний стан

Категорично заборонено примушувати освітян іти у відпустку без збереження зарплати через воєнний стан

Укрінформ
Міністерство освіти і науки категорично забороняє примушувати педагогічних та інших працівників до написання заяв про відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку із введенням в Україні правового режиму воєнного стану.

Як передає Укрінформ, про це очільник МОН Сергій Шкарлет повідомив у Телеграмі.

За його словами, до МОН почали надходити звернення від педагогічних працівників щодо примушування з боку окремих керівників закладів освіти до написання заяв про відпустки без збереження заробітної плати.

"Наголошую на тому, що міністерство категорично забороняє керівникам органів управління освітою та/або керівникам закладів освіти примушувати педагогічних та інших працівників до написання заяв про відпустку без збереження заробітної плати. Відповідного листа з проханням роз'яснити цю позицію керівникам закладів освіти та педагогічним працівникам вже направлено керівникам обласних управлінь (департаментів). Працівникові може бути надано відпустку лише за добровільним бажанням або його може бути звільнено відповідно до вимог трудового законодавства", - заявив Шкарлет.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство охорони здоров'я закликало працівників аптек вийти на роботу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-