Томіленко вітає розширення програми «єПідтримка» на друковані ЗМІ

Томіленко вітає розширення програми «єПідтримка» на друковані ЗМІ

Укрінформ
Найближчим часом «Укрпошта» має напрацювати практичні рішення щодо прийому передплати за кошти програми «єПідтримка».

Про це у Фейсбуці повідомив голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, передає Укрінформ. 

«Колеги-газетярі, вітаю з перемогою! Сьогодні уряд дозволив витрачати державну підтримку вакцинованим українцям - 1000 гривень - і на придбання друкованих засобів інформації!

Відповідна Постанова почне діяти з 7 лютого. Важлива новина для сотень українських редакторів та тисяч журналістів і технічних працівників, які працюють в редакціях газет і журналів», - написав Томіленко.

Також він нагадав, що 19 листопада НСЖУ спільно із генеральним директором «Укрпошти» Ігорем Смілянським уперше розпочали лобіювати дозвіл витрачати тисячу гривень, яку отримують повністю вакциновані українці, на передплату періодики.

Читайте також: «єПідтримка»: у лідерах за витратами залишаються книги - нарада в ОП

Сьогоднішнє рішення уряду щодо розширення програми «єПідтримка» та включення до неї друкованих засобів масової інформації Томіленко назвав «важливою корпоративною перемогою трьох організацій, які найбільше опікуються в Україні друкованими ЗМІ - НСЖУ, Української асоціації медіа бізнесу та Асоціації незалежних регіональних видавців».

Також він зауважив, що НСЖУ, видавці та Укрпошта мають спільно проводити широку інформаційну кампанію щодо нових можливостей для медіа.

Читайте також: Дію «єПідтримки» розширюють на підлітків

«Уже провів переговори із відповідальними працівниками «Укрпошти», найближчим часом мають бути напрацьовані практичні рішення/роз'яснення щодо прийому передплати за кошти «єПідтримки», - додав Томіленко.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів вніс зміни до програми «єПідтримка», відповідно до яких, вакциновані проти COVID-19 особи віком від 14 років можуть отримати 1000 гривень. 

Також постановою передбачено розширення переліку сфер діяльності, що беруть участь у програмі «єПідтримка» через включення до нього послуг у сфері культури, фізичної культури та спорту, освіти, друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, шкільного приладдя та канцелярських виробів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-