Відзавтра в Україні подорожчають пластикові пакети

Відзавтра в Україні подорожчають пластикові пакети

Укрінформ
Урядове рішення про подорожчання пластикових пакетів вступає в дію у вівторок, 1 лютого.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство економіки України.

Так, мінімальні роздрібні ціни на пакети зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів, призначені для пакування та транспортування товарів і продуктів у точках роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг становитимуть: 2,00 грн за пакет без ручок і бокових складок, 2,50 грн за пакет без ручок, але з боковими складками або з ручками без бокових складок та 3,00 грн за пакет з ручками і боковими складками. Це дозволить обмежити обіг пластикових пакетів та покращити екологічну ситуацію в країні.

Як повідомлялося, у червні 2021 року набув чинності Закон “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України”, яким, зокрема, забороняється безоплатне розповсюдження пластикових пакетів у роздрібній торгівлі та закладах громадського харчування з 10 грудня 2021 року.

Читайте також: Платні пакетики? Нічого страшного!

До 1 січня 2023 року ці вимоги не поширюються на біорозкладні та надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та транспортування свіжої риби, м’яса, сипучих продуктів, льоду та використовуються як первинна упаковка.

Читайте також: В Україні хочуть заборонити пластиковий посуд - для порушників готують штрафи

З 10 березня 2022 року забороняється розповсюдження в магазинах та закладах громадського харчування надтонких (із стінками товщиною менш як 15 мікрометрів), тонких (із стінками товщиною від 15 до 50 мікрометрів) та оксорозкладних пластикових пакетів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-