Двох членів ВРП звільнили за власним бажанням

Двох членів ВРП звільнили за власним бажанням

Укрінформ
Вища рада правосуддя вирішила звільнити Олексія Маловацького та Павла Гречківського з посади членів Вищої ради правосуддя за власним бажанням.

Як передає Укрінформ, про це інформують у ВРП.

“Вища рада правосуддя вирішила звільнити Маловацького Олексія Володимировича з посади члена Вищої ради правосуддя за власним бажанням 26 січня 2022 року. Вважати останнім днем повноважень Маловацького Олексія Володимировича як члена Вищої ради правосуддя 26 січня 2022 року”, - ідеться в повідомленні.

Окрім того повідомляється, що ВРП вирішила звільнити Павла Гречківського з посади члена Вищої ради правосуддя за власним бажанням 26 січня 2022 року.

Читайте також: Обрання керівника Вищої ради правосуддя знову відклали

Окрім того, згідно з порядком денним засідання 20 січня 2022 року, ВРП мала розглянути питання про звільнення з посади члена Вищої ради правосуддя Валерія Сухового за власним бажанням. Згодом у ВРП поінформували, що питання про звільнення Сухового “не включено до порядку денного у зв’язку з відкликанням заяви”.

Як повідомлялося, на засіданні 20 січня Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд питання про обрання голови Вищої ради правосуддя. Дата, на яку відклали засідання, не повідомляється.

Читайте також: Вища рада правосуддя перенесла обрання голови на 20 січня

Олексій Маловацький та Павло Гречківський обрані членами Вищої ради правосуддя з’їздом адвокатів України та склали присягу члена ВРП 15 лютого 2019 року.

23 січня 2020 року Олексій Маловацький обраний заступником голови Вищої ради правосуддя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-