Майже 60% ветеранів АТО/ООС стикалися з труднощами у пошуку роботи

Майже 60% ветеранів АТО/ООС стикалися з труднощами у пошуку роботи

Опитування
Укрінформ
Керівництву держави слід звернути увагу на проблему працевлаштування ветеранів АТО/ООС та надати пільги тим підприємствам, які беруть їх на роботу.

Таку думку висловила офіцер Програми реінтеграції ветеранів IREX Вікторія Климчук-Длугач на презентації результатів дослідження «Реінтеграція ветеранів», передає кореспондент Укрінформу.

Вона навела дані дослідження, згідно з якими 59% ветеранів мали складнощі у пошуку робочого місця, 32% відчували, що їх не хотіли брати на роботу. А 23% ветеранів втратили роботу після проходження служби.

Разом з тим 72% ветеранів на момент опитування були працевлаштовані. Більшість на військовій службі - 27%, у системі охорони та безпеки - 13%, у сфері будівництва та ремонту - 22%. Водночас дуже мало ветеранів працює у сфері ІТ. Тому, на думку організаторів опитування, важливо проводити навчання з кар’єрного розвитку, надавати пільги підприємствам, які влаштовують ветеранів на роботу.

За даними опитаних ветеранів, 97% з них користуються пільгами від держави. Це субсидії на комунальні послуги, пільговий проїзд, медобслуговування.

Також 37% ветеранів заявили, що їм складно повертатися до цивільного життя, 19% - дуже складно.

Крім того, зазначається, що 81% ветеранів отримали ушкодження, які впливають на стан їхнього здоров’я і тепер.

Польові дослідження проводились методом інтервʼю з ветеранами. Було опитано 1 тис. 905 осіб. Збір даних проводився з березня до жовтня 2020 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-