З 1 січня зарплата лікарів буде мінімум 20 тисяч — Зеленський

З 1 січня зарплата лікарів буде мінімум 20 тисяч — Зеленський

Укрінформ
З 1 січня зарплата лікарів складатиме мінімум 20 тисяч гривень.

Про це він сказав під час звернення до Верховної Ради зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України на засіданні парламенту 1 грудня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Вперше зарплата лікарів зросла за рік удвічі. З нового року, з 1 січня, вона складатиме мінімум 20 тисяч гривень. Середня заробітна плата лікаря в державі України буде 24 тисяч гривень. Ми вперше починаємо гідно ставитися до лікаря. І не тільки тоді, коли нам це потрібно. І я впевнений, що у своєму наступному посланні через рік такі самі слова я скажу про заробітну плату наших вчителів”, - сказав Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський на пленарному засіданні парламенту 1 грудня звертається до Верховної Ради зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Минулого року Президент виступив зі щорічним посланням до ВР 20 жовтня.

Конституцією України передбачено, що до повноважень Президента належать звернення зі щорічними та позачерговими посланнями до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

У посланні викладається позиція глави держави з основних напрямів внутрішньої та зовнішньої політики, або інформація про важливі рішення, прийняті тим відповідно до конституційних повноважень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-