Обов'язкове COVID-щеплення: МОЗ розширить перелік професій

Обов'язкове COVID-щеплення: МОЗ розширить перелік професій

Укрінформ
Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) розширить перелік професій, які підлягають обов'язковим профілактичним щепленням.

Про це на пресконференції в Укрінформі сказав заступник міністра - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

“Зараз на затвердженні органів центральної виконавчої влади перебуває наказ про зміни до цього переліку...Переважно мова йде про включення до нього тих працівників, які зайняті в сфері надання соціальних послуг, також закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів, підприємств критичної інфраструктури. Цей перелік окремо затверджений урядом. Йдеться про такі підприємства, як Укрзалізниця, інші підприємства, які мають стратегічну важливу компоненту для функціонування держави”, - сказав Кузін.

Читайте також: МОЗ розраховує до кінця року виконати план COVID-вакцинації

Як повідомляв Укрінформ, з 8 листопада набуде чинності наказ Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”. Відповідно до наказу обов’язковим щепленням проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів та закладів освіти.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-