Оренда жомової ями: суд залишив у силі рішення про конфіскацію у Киви 1,2 мільйона

Оренда жомової ями: суд залишив у силі рішення про конфіскацію у Киви 1,2 мільйона

Укрінформ
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовила в задоволенні апеляційної скарги народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви на рішення щодо спецконфіскації 1,2 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це інформує у Телеграмі Transparency International.

«В Антикорсуді відбулося апеляційне оскарження цивільної конфіскації прибутків Іллі Киви від жомової ями. Після дебатів суддя прийняв рішення залишити цю апеляційну скаргу без задоволення», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що депутат просив суд викликати свідків, провести експертизу та отримати проєктну документацію щодо жомової ями, але це клопотання залишилося без задоволення.

Читайте також: Стріляв з автомата і влаштував феєрверк: проти Киви порушили справу

Як повідомляв Укрінформ, 13 серпня поточного року ВАКС вперше застосував процедуру цивільної спецконфіскації, і конфіскував у дохід держави 1,25 млн грн прибутку народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви від оренди так званої жомової ями.

Ця справа стала першою, у якій було застосовано процедуру цивільної конфіскації, відповідно до ухвалених у 2019 році змін до законодавства.

Зокрема, ухвалений тоді закон передбачає цивільну конфіскацію майна за набуття незаконних активів без подальшого притягнення до кримінальної відповідальності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-