Міносвіти затвердило порядок наповнення платформи «Всеукраїнська школа онлайн»

Міносвіти затвердило порядок наповнення платформи «Всеукраїнська школа онлайн»

Укрінформ
Міністерство освіти і науки затвердило Порядок наповнення вебплатформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

Як передає Укрінформ із посиланням на Міносвіти, відповідний наказ МОН №1067 набув чинності 22 жовтня цього року.

Наказ затверджує Порядок наповнення вебплатформи «Всеукраїнська школа онлайн» освітніми матеріалами, визначає механізми цього процесу для організації дистанційного та змішаного навчання в Україні.

Надалі це дозволить урізноманітнити та вдосконалити освітні процеси в закладах освіти, ознайомити учасників освітнього процесу з найсучаснішими формами, методами та принципами навчання, поширити інноваційний вітчизняний та іноземний педагогічний досвід і цікаві цифрові продукти тощо.

Читайте також: У Кличка до середи вирішать, чи продовжуватимуть осінні канікули

Згідно з Порядком, адміністратором платформи є Український інститут розвитку освіти, технічним адміністратором виступає державне підприємство «Дія».

“Найближчим часом на базі Українського інституту розвитку освіти буде створено експертну раду, яка займатиметься організацією експертизи освітніх матеріалів, що розміщуватимуться на платформі”, - поінформували у Міносвіти.

Читайте також: Житомирським школярам на тиждень продовжили канікули

Також на сайті установи буде оприлюднено механізми звернення щодо розміщення освітніх матеріалів і відповідні форми електронної реєстрації.

Як повідомлялось, всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.

Над ВШО спільно працюють Український інститут розвитку освіти, МОН, Міністерство цифрової трансформації та ГС «Освіторія» за підтримки ЮНІСЕФ в Україні та Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich. На платформі функціонує Інструмент «Кабінет вчителя» та мобільний застосунок для учнів, який розроблено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Читайте також: Херсонські школи з наступного тижня переходять на «дистанційку»

Всеукраїнську школу онлайн також підтримують і забезпечують безлімітний нетарифікований доступ до платформи мобільні оператори Київстар, Vodafone та lifecell.

Наразі на платформі зареєстровано 190 877 користувачів, з-поміж яких майже 140 479 учнів, 40 436 вчителів та майже 10 тисяч інших слухачів. Платформою скористались 25 мільйонів разів із більш ніж 120 країн світу.

З 25 жовтня через погіршення епідемічної ситуації на канікулах перебувають загалом 8 тис. шкіл. У регіонах, які потрапили до «червоної» зони, на канікулах або дистанційному навчанні знаходяться заклади загальної середньої освіти, які не досягли показника вакцинації у 100%.

Читайте також: У школах Буковини понад пів тисячі учнів хворіють на COVID-19

Як повідомляв Укрінформ, на порталі "Дія. Цифрова освіта" зареєструвалися на навчання цифрових навичок понад 800 тис. українців. Також понад 200 тис. українців зареєструвалися на навчання у Всеукраїнській школі онлайн як складовій частині проєкту Дія. Цифрова освіта.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-