МОЗ хоче розширити список професій для обов'язкової COVID-вакцинації

МОЗ хоче розширити список професій для обов'язкової COVID-вакцинації

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я планує розширити перелік професій, для яких вакцинація проти коронавірусу стане обов'язковою.

Про це сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні є наказ Міністерства охорони здоров'я про визначений перелік професій, де вакцинація проти коронавірусу є обов'язковою. До нього увійшли освітяни, представники центральних органів виконавчої влади. Далі ми розробляємо проєкт наказу, який проходить погодження. До цього переліку додатково будуть включені соціальні працівники, працівники державних підприємств, установ, організацій, а також працівники критично важливих сфер для функціонування економіки нашої країни", - розповів міністр.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я наказом №2153 від 4 жовтня затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти коронавірусу.

Читайте також: В Україні однією дозою вже вакцинувалися 90% медиків та 85% освітян – Ляшко

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів, закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціального, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-