Нові маршрути та швидкість: Укрзалізниця презентувала графік руху поїздів на 2022 рік

Нові маршрути та швидкість: Укрзалізниця презентувала графік руху поїздів на 2022 рік

Фото
Укрінформ
У АТ “Українська залізниця” презентували графік руху пасажирських поїздів на 2022 рік, у якому передбачені нові маршрути та змінена швидкість транспортних засобів.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба компанії.

“Залізничники розробили та презентували графік руху пасажирських поїздів на 2022 рік. У ньому передбачено 19 пар нових поїздів, ще 49 поїздів прискорено. Графік почне діяти з 12 грудня 2021 року”, - йдеться у повідомленні.

Укрзалізниця презентувала графік руху пасажирських поїздів на 2022 рік/ Фото: Генадій Мінченко, Укрінформ

Зокрема, серед нових маршрутів - поїзд №6/5 Маріуполь — Ворохта (Рахів).

За інформацією установи, маршрут стане найдовшим в країні - 1756 кілометрів у одну сторону.

“Таким чином мешканці Маріуполя, Запоріжжя та Дніпра отримають пряме залізничне сполучення з Івано-Франківськом, Яремче, Ворохтою, Ясінями та Раховом. Більше того, зазначений поїзд їхатиме до Львова 21 годину замість 28 годин, як було у попередньому розкладі”, - зазначається у повідомленні.

Як уточнили в Укрзалізниці, у міжнародному сполученні, окрім вже звичних маршрутів, з’явиться два нові поїзда: 19/20 та №27/28 Львів — Перемишль.

Також у новому графіку, як поінформували у компанії, вдалося прискорити 49 пар поїздів.

“Так, наприклад, поїзд №13/14 Київ — Солотвино слідуватиме з Києва на 3 години 16 хвилин менше, ніж раніше, а в зворотному напрямку — на 2 години 40 хвилин менше. Значно пришвидшено також поїзд №77/78 Харків — Маріуполь: з Харкова він слідуватиме на 2 години 5 хвилин швидше, ніж за старим графіком, а зворотно — на 3 години 29 хвилин швидше”, - зазначається у повідомленні.

Окремо уточнюється, що на третьому місці за масштабами прискорення опинився поїзд №84/83 Київ — Маріуполь: при слідуванні з Києва він проведе в дорозі на 2 години 13 хвилин менше, ніж раніше, а при слідуванні з Маріуполя — на 1 годину 24 хвилини менше.

Читайте також: Укрзалізниця планує купити 80 нових приміських та регіональних поїздів

“Крім цього, прискорено поїзди №45/46 Ужгород — Лисичанськ, №108/107 Одеса — Ужгород, №135/136 Чернівці — Білгород-Дністровський, №142/141 Маріуполь — Одеса, №145/146 Київ — Ізмаїл, №250/249 Чернівці — Київ та інші”, - йдеться у повідомленні.

За інформацією компанії, завдяки новим поїздам обласні та регіональні центри країни отримали нові сполучення між собою.

“Так, окрім вже зазначених нових сполучень, що створить поїзд №6/5 Маріуполь — Ворохта (Рахів), поїзд №43/44 Чернігів, Київ — Івано-Франківськ дасть нові сполучення Чернігова та Києва з Моршином, Долиною, Калушем; поїзд №67/68 Маріуполь — Львів дасть нові сполучення Маріуполя, Запоріжжя, Дніпра, Хмельницького, Тернополя та Львова з Христинівкою (Умань); поїзд №113/114 Львів — Бахмут дасть нові сполучення для Луцька із Львовом, Житомиром, Києвом, Полтавою, Харковом, Бахмутом”, - уточнили в Укрзалізниці.

Загалом у новому графіку руху було оптимізовано 58% поїздів, які курсували до цього, зазначається у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін поінформував, що у вересні АТ "Укрзалізниця" щодоби у середньому обробляло 779 тис. тонн вантажів, що є рекордним показником за 5 років.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-