З 23 вересня закриватимуть школи, де вакциновані менш як 80% працівників

З 23 вересня закриватимуть школи, де вакциновані менш як 80% працівників

Укрінформ
При «жовтому» рівні епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з документів про щеплення проти COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

При «жовтому» рівні епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з документів: жовтого COVID-сертифіката, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»); зеленого COVID-сертифіката, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»); міжнародного свідоцтва про вакцинацію (видається сімейним лікарем після отримання повного курсу щеплення від COVID-19); довідки 063 (видається сімейним лікарем після щеплення однією дозою дводозної вакцини); COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).

З урахуванням дати введення дози вакцини строк чинності жовтих COVID-сертифікатів становить 120 днів, зелених сертифікатів – 365 днів.

COVID-сертифікати, видані на підставі щеплення дводозною вакциною, набувають чинності з дня вакцинації, однодозною вакциною – з 14-го дня після вакцинації.

Термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 становитиме 180 днів із врахуванням дати підтвердження захворювання тестом.

Також МОН проведе оперативну нараду міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з керівниками департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій щодо рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За підсумками наради буде надано додаткову інформацію.

Читайте також: COVID-вакцинацію хочуть організувати у всіх школах - для вчителів та батьків учнів

Як повідомлялося, Державна комісія ТЕБ та НС встановила з 00 год 00 хв 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. У зв'язку з цим у закладах освіти запроваджуються карантинні обмеження, які визначені постановою уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-