Обов'язкової вакцинації від COVID-19 не буде – Шмигаль

Обов'язкової вакцинації від COVID-19 не буде – Шмигаль

Укрінформ
Обов'язковою вакцинація проти коронавірусної хвороби COVID-19 не буде, але уряд мотивуватиме людей робити щеплення.

Як передає Укрінформ, про це під час пресконференції сказав Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Ми не плануємо вводити обов'язкову вакцинацію, це по-перше, заборонено в нашій країні. Але ми будемо мотивувати людей для того, щоб вони вакцинувалися, соціальною рекламою, різноманітними мотивуючими факторами. Зокрема, зараз ми не можемо вводити обов'язкову вакцинацію для конкретної людини, але ми можемо вводити обов'язок бути провакцинованим колективу навчального закладу", - сказав Шмигаль.

Читайте також: Вакцинація водіїв і масковий режим: Шмигаль розповів, як працюватиме громадський транспорт

Він зауважив, що зараз є багато прикладів того, коли батьківські комітети запитують у адміністрації шкіл, який відсоток педагогів провакцинований, бо дбають про здоров'я своїх дітей.

"Це про відповідальність людей, зокрема, педагогів, медиків перед собою, своїми дітьми і колективами, де вони працюють. Краще підходити з цієї сторони і закликати до цієї відповідальності. Абсолютно переконаний, що абсолютна більшість людей в Україні саме так і підійдуть до процесу вакцинації", - сказав Шмигаль.

Читайте також: В Україні запрацює застосунок для відстеження контактів хворих з коронавірусом

Як повідомляв Укрінформ, за минулу добу в Україні проведено 135 223 щеплення проти коронавірусу. Понад 4,8 мільйона українців повністю імунізовані від COVID-19.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-