COVID-сертифікати у «Дії» вже отримали 600 тисяч українців

COVID-сертифікати у «Дії» вже отримали 600 тисяч українців

Укрінформ
Цифрові сертифікати про вакцинацію від COVID-19 у застосунку «Дія» вже згенерували 600 тис. українців.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це розповів віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на брифінгу 13 вересня.

«Ми постійно покращуємо технологію і виправляємо помилки, наприклад, коли в базі даних відсутня інформація про друге чи перше щеплення. Ми пишемо алгоритми і це виправляємо. На сьогодні вже понад 600 тисяч людей згенерували сертифікати», - сказав Федоров.

Він додав, що також Мінцифри постійно вдосконалює технологію ідентифікації особи по обличчю. За словами віцепрем'єра, «Дія. Підпис» у застосунку, який також необхідний для генерації сертифікату, вже оформили понад 1 млн користувачів «Дії». Віцепрем'єр наголосив, що підробити сертифікат у застосунку неможливо.

Федоров також порадив українцям, які планують використовувати сертифікат для подорожей, генерувати їх у «Дії» заздалегідь для того, щоб не виникало проблем під час перетину кордону.

Читайте також: Хакери досі поки не знайшли уразливості в «Дії» – Федоров

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство цифрової трансформації у липні почало запроваджувати COVID-сертифікати в застосунку «Дія». Громадяни, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, можуть згенерувати в застосунку «Дія» цифрову версію COVID-сертифікату.

Єврокомісія ухвалила рішення про те, що українські COVID-сертифікати почнуть приймати у країнах Європейського Союзу з 20 серпня 2021 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-