Поліцейські автомобілі-«фантоми» виїдуть на українські дороги до кінця року

Поліцейські автомобілі-«фантоми» виїдуть на українські дороги до кінця року

Укрінформ
На дороги України до кінця цього року мають виїхати чотири так звані поліцейські автомобілі-"фантоми", що зможуть фіксувати порушення швидкісного режиму транспортними засобами в обох напрямках дорожнього руху.

Про це під час презентації проєктів та пріоритетних напрямів діяльності МВС заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, передає кореспондент Укрінформу.

"Ще однією новацією, яка запрацює ще цього року, є автомобілі-"фантоми". Це - автомобілі Національної поліції без розпізнавальних знаків", - зазначив Монастирський.

Читайте також: Порушників на дорогах «ловитимуть» автомобілі-фантоми

Він нагадав, що законодавчо така новація була дозволена в Україні минулого року.

Очільник МВС пояснив, що такі авто зможуть фіксувати одночасно до 50 цілей, які пересуваються як у попутному напрямку, так і у зворотному.

Ці «фантоми» не будуть зупиняти автомобілі, які порушують швидкісний режим. Лише в окремих випадках до цього вдаватимуться - коли порушення буде значним і якщо воно загрожуватиме безпеці інших учасників дорожнього руху, сказав міністр.

Читайте також: На дорогах до кінця року запрацює 270 камер фіксації порушеньМВС

"Наразі 4 автомобілі закупили, зараз вони обладнуються (відповідними техзасобами - ред.) і до кінця року вийдуть вже на вулиці країні", - зазначив глава МВС.

Як уточнив Монастирський, планується, що наступного року на дорогах України з'являться ще 23 таких авто, а за два роки таких автомобілів-«фантомів» в країні може бути більше ніж 100.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-