Мінцифри запустило платформу, яка спрощує доступ до ЦНАПів

Мінцифри запустило платформу, яка спрощує доступ до ЦНАПів

Укрінформ
Міністерство цифрової трансформації запустило онлайн-платформу Дія Центрів, яка спрощує взаємодію громадян та працівників центрів надання адмінпослуг (ЦНАП).

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, презентація платформи відбулася 6 вересня.

"На платформі Дія Центрів кожен має можливість знайти найближчий Центр надання адміністративних послуг, подивитися, які послуги доступні в цьому центрі, знайти інформацію про доступність громадського транспорту та про безбар'єрність того центру, який ви хочете відвідати для того, щоб отримати послугу. І головне (на платформі - авт.) можна сформувати найкоротший маршрут до Центру надання адміністративних послуг", - зазначила під час презентації заступниця міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

За її словами, Мінцифри з 2022 року планує запустити функцію попереднього запису до ЦНАП онлайн. Рабчинська наголосила, що це дозволить прибрати таке явище, як черги за держпослугами з життя людей.

Читайте також: Центри адмінпослуг Києва почали приймати е-паспорти у «Дії»

Крім цього на платформі Дія Центрів громадяни можуть: перевірити ефективність центрів на дашбордах та залишити відгук про візит до центру. Для працівників ЦНАП на платформі вже доступні: модуль дистанційного навчання; роз'яснення та рекомендації щодо роботи; актуальні шаблони та зразки документів; всі навчальні матеріали за останні роки; інформація щодо програм фінансової підтримки для ЦНАП; результати моніторингу ЦНАП на дашборді.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство цифрової трансформації у 2021 році почало запускати модернізовані центри надання адміністративних послуг - Дія Центри. У таких центрах для громадян доступні такі послуги: адміністративні послуги; консультації щодо онлайн-послуг; комп’ютери з доступом до Інтернету; укладання договорів і угод щодо комунальних послуг; консультації щодо бізнесу. Крім того в Дія Центрах надаються супутні послуги: безоплатна правова допомога; поштові послуги; банківські послуги; прийом громадян головою тергромади; коворкінг-зона; кав’ярня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-