Від +27° до заморозків: якою буде осінь в Україні

Від +27° до заморозків: якою буде осінь в Україні

Прогноз
Укрінформ
В Україні найближчим часом знову потеплішає, температура повітря в окремі дні може становити 26-27°С.

Про це завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова повідомила на пресконференції в Укрінформі.

"Зараз температура все одно підвищиться. Ми даємо верхню межу, яку розраховуємо, до 26-27°С в окремі дні. Потім до 10-го, 13-го, 16-го числа, до середини місяця, ми очікуємо зниження температури. Але воно не буде катастрофічним", - сказала Мартазінова.

Читайте також: У вересні в трьох областях очікується дефіцит опадів — кліматологиня

За її словами, в середині вересня температура повітря вночі становитиме близько 5°С, а вдень - 13-15°С. Наприкінці місяця температура підвищиться до 15-17°С.

"Потім буде незначне короткочасне похолодання. В основному йдеться про денні температури, які опустяться до 10-13°С", - наголосила завідувач відділу.

За даними Мартазінової, до 10 жовтня температура повітря становитиме 15°С. Потім різко похолодає, вдень буде на рівні 5-7°С, вночі - 5°С.

"Друга частина жовтня буде дуже нестійкою. Різкі похолодання, різкі потепління. Наприкінці місяця - похолодання", - сказала синоптик.

Читайте також: Синоптики попереджають про сильний вітер

Вона також зазначила, що на початку листопада температура повітря очікується на рівні близько 0°С вдень і до -5°С вночі, що для цього періоду є нормою.

"Наприкінці листопада температура буде доходити до 14-15°С, а під кінець місяця - все, пішла зима", - сказала метеоролог.

Загалом, як наголосила доктор фізико-математичних наук у галузі метеорології, професор, заслужений метеоролог України Вазіра Мартазінова, в Україні, як і у всіх інших країнах світу, продовжує змінюватися клімат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-