У Києві прощаються з Євгеном Марчуком

У Києві прощаються з Євгеном Марчуком

Фото
Укрінформ
У Києві відбувається прощання з українським державним діячем Євгеном Марчуком.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, до Будинку офіційних прийомів попрощатись із Марчуком прийшли його близькі, друзі та колеги.

"Сьогодні ми прощаємось із велетом, у якого весь час можна було і треба було вчитись. Дуже прикро, коли відходять люди, які вміли будувати державу, які це поставили як головне завдання... Прикро, що щороку ми втрачаємо людей, на яких будувалась Україна, відновлювалась незалежність, які могли б і сьогодні дати відповіді на те, як потрібно вирішувати ті проблеми і виклики, з якими ми стикнулись", - сказала голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Прощання з Євгеном Кириловичем Марчуком/ Фото Геннадія Мінченка

Поховають Євгена Марчука на Байковому кладовищі.

Як повідомляв Укрінформ, 5 серпня помер Євген Марчук - український державний діяч, четвертий Прем'єр-міністр України, генерал армії України, представник України у Тристоронній контактній групі (листопад 2018 – травень 2019). У різні роки він був головою СБУ і міністром оборони.

Читайте також: Представники влади висловили співчуття з приводу смерті Євгена Марчука

У Службі безпеки України зауважили, що коронавірусна хвороба загострила захворювання, на яке страждав Марчук, і спровокувала гостру серцево-легеневу недостатність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-