Масштабні пожежі в Греції та Північній Македонії: МЗС дало рекомендації українцям

Масштабні пожежі в Греції та Північній Македонії: МЗС дало рекомендації українцям

Укрінформ
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив посольствам України у Грецькій Республіці і Республіці Північна Македонія тримати на особливому контролі потреби українських громадян у зв'язку з масштабними лісовими пожежами у цих країнах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МЗС. 

Також МЗС рекомендує громадян України, які планують поїздки до Греції та Північної Македонії або вже перебувають на їх території:

  • утриматися від відвідування уражених стихією локацій;
  • уважно відстежувати повідомлення місцевих служб цивільного захисту;
  • неухильно дотримуватися рекомендацій та приписів щодо безпеки;
  • у разі виникнення загрози життю або здоров’ю невідкладно звертатися до відповідної закордонної дипломатичної установи України за місцем перебування: Посольство України в Грецькій Республіці (телефон “гарячої лінії”: (+30 6932765606, електронні адреси: emb_gr@mfa.gov.ua; consul_gr@mfa.gov.ua); Посольство України в Республіці Північна Македонія (телефон “гарячої лінії”: (+38 97258 9639, електронна адреса: emb_mk@mfa.gov.ua).

У МЗС нагадали також про функціонування цілодобової «гарячої лінії» за телефоном: +38 044 238-16-57, електронна адреса: cons_or@mfa.gov.ua.

Читайте також: Північна Македонія оголосила кризову ситуацію через лісові пожежі

Як зауважили у міністерстві, епіцентр пожежної небезпеки в Греції зосереджений на півночі столичної агломерації, західній частині півострова Пелопоннес та острові Евія (Евбея). Місцеві рятувальні служби продовжують здійснювати комплекс заходів з ліквідації осередків пожеж.

Як повідомляв Укрінформ, пожежа на півночі від Афін вийшла з-під контролю, евакуювали тисячі жителів.

Фото: @ Fatos Musliu/DW

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-