Фахівці Держспецзв'язку за тиждень заблокували понад 64 тисячі кібератак

Фахівці Держспецзв'язку за тиждень заблокували понад 64 тисячі кібератак

Укрінформ
Фахівці Державної служби спеціального зв'язку за тиждень з 28 липня по 3 серпня заблокували понад 64 тис. атак на державні інформаційні ресурси.

Як передає Укрінформ, про це Держспецзв'язку повідомляє у Телеграмі.

"Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 64 846 атак різних видів, що на 30% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість – мережеві атаки прикладного рівня (98%). Зафіксовані та заблоковані 5 DDoS-атак", - ідеться у повідомленні.

Система виявлення вразливостей і реагування на кіберінциденти та кібератаки зафіксувала 1 274 888 підозрілих подій, на 18% більше, ніж попереднього тижня. З них спроб отримання прав користувача – 44%; спроб отримання прав адміністратора – 19%; порушень корпоративної політики безпеки – 17%; підозрілого виконувального коду – 7%; застосування нестандартних протоколів – 6%.

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA у цей період зареєструвала та опрацювала 2 263 кіберінциденти. Переважна більшість належить доменній зоні UACOM. Основна кількість інцидентів стосується розповсюдження шкідливого програмного забезпечення – 60% та фішингу – 39%.

"У разі будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-телекомунікаційних систем просимо інформувати урядову команду реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA", - наголошують у Держспецзв'язку.

Як повідомляв Укрінформ, у липні фахівці Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ у липні припинили та нейтралізували 65 кібератак на інформаційні системи органів державної влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-