У МОН розповіли про новації вступу до вишів за двома спеціальностями

У МОН розповіли про новації вступу до вишів за двома спеціальностями

Укрінформ
Контрактні заяви вступників, зарахованих на бюджет за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», будуть анульовуватися автоматично.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

"Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році однією з новацій є те, що заяви зарахованих на бюджет вступників на основі повної загальної середньої освіти та на магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» виключаються з конкурсів на інші місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, крім випадків подання вступником окремої заяви під час виконання вимог для зарахування на бюджет", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Вступ-2021: у Міносвіти назвали найпопулярніші спеціальності

В МОН роз'яснили, що вступники, які отримали рекомендацію на бюджет і планують виконати вимоги до зарахування (надали оригінали документів), хочуть продовжити брати участь у конкурсі на інші місця на контракт, то вони мають зробити відповідне підтвердження у власному електронному кабінеті для кожної заяви, за якою бажають продовжити участь у таких конкурсах, або написати відповідну заяву у довільній формі у Приймальній комісії (для вступників які подавали паперові заяви).

Заяви вступників, які не отримали рекомендацію на бюджет або не виконали вимоги до зарахування (не були включені до наказів про зарахування на навчання за державним або регіональним замовленням), скасовуватись не будуть, а вступникам не потрібно здійснювати відповідні підтвердження в електронних кабінетах або подавати додаткові заяви до Приймальних комісій.

Як повідомляв Укрінформ, 23 липня завершився прийом заяв та документів для вступників на освітні ступені бакалавра, наскрізного магістра та магістра (на основі ступеня бакалавра). Оприлюднення рейтингових списків до закладів вищої освіти на ступені бакалавра та наскрізного магістра відбудеться не пізніше 28 липня

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-