В УЦОЯО відкрили реєстрацію на спеціальну сесію вступу до магістратури

В УЦОЯО відкрили реєстрацію на спеціальну сесію вступу до магістратури

Укрінформ
З 27 липня до 5 серпня триватиме реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"З 27 липня до 5 серпня триватиме реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі", - йдеться у повідомлені

Зазначається, що для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Читайте також: Цьогоріч 550 учасників ЗНО набрали максимальні 200 балів

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь у тестуванні. Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень.

Тестування у межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня. Пункти тестування створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецька і м. Луганська), а також у м. Сєверодонецьку і м. Слов’янську.

В УЦОЯО додали, що проведення спеціально організованої сесії єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) не передбачено.

Читайте також: П’ята частина абітурієнтів не склали ЗНО з історії України

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Як повідомляв Укрінформ, єдиний вступний іспит (ЄВІ) відбувся 30 червня, додаткова сесія ЄВІ відбулася 13 липня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-