В УЦОЯО відкрили реєстрацію на спеціальну сесію вступу до магістратури

В УЦОЯО відкрили реєстрацію на спеціальну сесію вступу до магістратури

Укрінформ
З 27 липня до 5 серпня триватиме реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"З 27 липня до 5 серпня триватиме реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі", - йдеться у повідомлені

Зазначається, що для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Читайте також: Цьогоріч 550 учасників ЗНО набрали максимальні 200 балів

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь у тестуванні. Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень.

Тестування у межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня. Пункти тестування створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецька і м. Луганська), а також у м. Сєверодонецьку і м. Слов’янську.

В УЦОЯО додали, що проведення спеціально організованої сесії єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) не передбачено.

Читайте також: П’ята частина абітурієнтів не склали ЗНО з історії України

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Як повідомляв Укрінформ, єдиний вступний іспит (ЄВІ) відбувся 30 червня, додаткова сесія ЄВІ відбулася 13 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-