Силовики провели обшук в бізнес-центрі, де знаходиться офіс Коломойського

Силовики провели обшук в бізнес-центрі, де знаходиться офіс Коломойського

Фото
Укрінформ
Співробітники СБУ прийшли в столичний бізнес-центр, де знаходиться офіс Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє у Facebook журналіст Михайло Ткач, передає Укрінформ.

"Бізнес-центр, де розташовується офіс Ігоря Коломойського, зараз. Співробітники СБУ", – розповів журналіст.

Як повідомляє видання "Бабель" із посиланням на власні джерела, правоохоронці проводять обшуки у справі ПАТ "Центренерго".

Читайте також: Реформа «Центренерго»: Міненерго завершило аудит державних шахт

Тим часом сам бізнесмен повідомив, що не отримував повідомлень від правоохоронців.

"Я не знаю, що там. Перебуваю у Дніпрі, дивлюся кіно. Для мене це теж новина", - сказав Коломойський журналісту в телефонному коментарі.

Читайте також: Суд розблокував приватизацію Центренерго

Нагадаємо: в середині березня "Центренерго" заявило, що держшахти на початку 2021 року не відвантажували вугілля на підприємство за прямими договорами. Натомість вугілля постачалося через приватну компанію "Укрвуглезбагачення груп", яка не розрахувалася з держшахтами за паливо.

ПАТ "Центренерго" – енергетична компанія, яка займається виробництвом та постачанням електроенергії. Частка компанії у загальному обсязі виробленої в Україні електроенергії становить 8%. До складу компанії входять три теплові електростанції – Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Сумарна проєктна потужність станцій – 7 695 МВт, що дорівнює близько 15% від загальної потужності електростанцій України. На електростанціях компанії встановлено 23 енергоблоки потужністю від 175 МВт до 800 МВт, з яких 18 блоків – вугільні, а 5 призначені для використання газо-мазутного палива.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-