В Україні створюють електронний кабінет ветеранів

В Україні створюють електронний кабінет ветеранів

Укрінформ
Міністерство у справах ветеранів працює над створенням електронного кабінету ветеранів, де буде розміщена інформація стосовно пільг та наявних програм, які вони отримують або можуть отримати відповідно до своєї пільгової категорії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук переконаний, що інтеграція «Електронного кабінету ветерана» до загальнодержавної цифрової платформи сприятиме реалізації державної політики в напрямку цифровізації та допоможе вирішити частину проблем ветеранів, які виникають через існуючі бюрократичні механізми.

«Мінветеранів працює над створенням електронного кабінету, який планується реалізувати через Єдиний державний реєстр ветеранів та портал «Дія». Після запуску отримати доступ та користуватися ним зможуть всі категорії населення, на які поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни», - зазначив Левчук.

Читайте також: Мінветеранів навчає працівників кол-центру, які будуть консультувати ветеранів АТО

За його словами, «Електронний кабінет ветерана» взаємодіятиме безпосередньо з Державним реєстром ветеранів війни, використовуватиме інформацію з нього та візуалізуватиме це для конкретного користувача.

«Створення такої системи - це складний, поступовий процес. У перспективі кожен із ветеранів та членів родин загиблих матиме свій особистий електронний кабінет, де буде розміщена вся довідкова інформація стосовно пільг та наявних програм, які вони отримують або можуть отримати відповідно до своєї пільгової категорії. Цей унікальний проєкт суттєво покращить доступ до інформації та взаємодію з органами державної влади», - зазначив Левчук.

Заступник міністра також відзначив, що для команди Мінветеранів важливо не лише завершити розробку «Електронного кабінету ветерана», а й запустити його в практичну експлуатацію з урахуванням усіх вимог захисту персональних даних ветеранів.

Як повідомляв Укрінформ, Мінветеранів винесло на громадське обговорення проєкт постанови про утворення Українського ветеранського фонду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-