COVID-19 у дітей і вагітних: в Україні планують оновити протокол лікування

COVID-19 у дітей і вагітних: в Україні планують оновити протокол лікування

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я планує оновити протокол лікування COVID-19 в частині допомоги дітям та вагітним.

Про це на брифінгу повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я Ірина Садов'як, передає кореспондент Укрінформу.

"Наш протокол постійно оновлюється. Незважаючи на те, що він нещодавно був оновлений, ми працюємо над новим оновленням, де будуть надані рекомендації щодо антикоагулянтної терапії у дітей, а також надання допомоги вагітним із COVID-19", - сказала Садов'як.

МОЗ працює також над протоколами лікування гострого коронарного синдрому, хронічного коронарного синдрому, геморагічного та ішемічного інсультів, цукрового діабету, нецукрового діабету, сифілісу, туберкульозу, первинних імунодефіцитів, протоколом профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини. З початку цього року міністерство вже затвердило протоколи лікування гострого середнього отиту і тонзиліту, а також стандарти надання медичної допомоги при вірусному гепатиті В у дорослих і дітей та вірусному гепатиті С у дорослих та дітей.

Читайте також: У Харкові померли від СOVID-19 дві породіллі

Всього при МОЗ працює 23 мультидисциплінарні робочі групи, які розробляють протоколи лікування та клінічні настанови за 25 темами та 2 напрямками.

Як повідомлялося, на початку квітня Міністерство охорони здоров'я внесло зміни до протоколу лікування коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема, додавши тоцилізумаб для лікування пацієнтів з критичним перебігом COVID-19.

В Україні минулої доби зареєстровано 6506 випадків зараження коронавірусом. За весь час пандемії в Україні захворіло 1 953 016 осіб, одужало – 1 487 677. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-