Ляшко сказав, скільки ліжок вдалося забезпечити киснем завдяки субвенції з бюджету

Ляшко сказав, скільки ліжок вдалося забезпечити киснем завдяки субвенції з бюджету

Укрінформ
Завдяки субвенції з бюджету вдалося забезпечити киснем 39 353 ліжка.

Як передає Укрінформ, про це на зустрічі з журналістами сказав головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Досить багато заяв органів місцевого самоврядування, що уряд не допомагає. 1 млрд 466 млн грн субвенції виділені на області саме для забезпечення закладів охорони здоров’я ліжками з киснем. Завдяки цим грошам вдалося забезпечити 39 353 ліжка киснем”, - сказав Ляшко.

Він додав, що в рамках Програми медичних гарантій НСЗУ оплачує лікування кожного хворого на COVID-19.

Читайте також: Медична система готова госпіталізувати до семи тисяч пацієнтів на добу - Ляшко

За словами головного державного санітарного лікаря, найбільше коштів виділено для забезпечення киснем Харківській, Дніпропетровській та Львівській областям. За виділену субвенцію з держбюджету найбільше ліжок забезпечили киснем Дніпропетровська область — 3 655, Харківська — 2 905 та Вінницька 2 806 ліжок.

Окремо він поінформував, що Одеська область отримала 82 млн 361 тис. грн субвенції, за які 1730 ліжок були забезпечені киснем. Він додав, що, наприклад, Вінницька область на це отримала 51 млн грн.

Читайте також: Головний санлікар пояснив, кого вакцинуватимуть Pfizer

Також за його словами, Одеса отримала майже 30 млн грн для побудови та закупівлі обладнання для тимчасового госпіталю, який має розгортатися у випадках, коли ліжковий фонд міста заповнений.

Як повідомлялося, киснева терапія — один із важливих заходів лікування, який рятує людям життя. В Україні станом на сьогодні розгорнуто 64 тисячі ліжок із підведеним киснем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-